Applisil MP10

Aplikátor pro sběrací vozy a velké balíkovací lisy

Specifikace

Applisil MP10 – je určen pro sběrací vozy a velké balíkovací lisy. Vhodný pro konzervanty na bázi kyselin a biologické konzervanty. Je vybaven 200 litrovou nádrží s vodoznakem. Modrá barva filtruje světlo a tím bakteriální roztok neztrácí účinnost.

Celý systém je osazen čerpadlem Applisil MP10 s digitálním průtokoměrem. Tlak 3,5 baru garantuje dokonalý rozstřik za pomoci dvou trysek, které je možné nastavit a přizpůsobit tak, aby rozstřik pokryl celou plochu sběrače.

Typ čerpadla:
Membránové
Tlak:
3,5 bar
Dávkování
max. 10 l / min.
Nádrž:
200 l
Použití:
  • Sběrací vozy
  • Velké balíkovací lisy
Aplikace:
  • Biologické konzervanty
  • Konzervanty na bázi kyselin

Aplikátor je připojen k ovládací jednotce FlowMatic Lite, která je součástí kompletního balení

V sadě je kompletní vybavení, které je potřebné k montáži.

  • Kompletní složení aplikátoru
  • Tabulka barev a použití trysek
  • Více informací

Trysky dodané s aplikátorem se umísťují nad sběrač tak, aby pokryly celou plochu sběrače. Držáky trysek se dají tvarovat tak, aby se co nejvíce zjednodušila jejich montáž a mohli se umístit na více místech.  Ke správné volbě trysky doporučujeme použít tabulku, kde je barevně znázorněno dávkování v závislosti na tlaku trysky. 

Magnetický ventil:
Součástí kompletní sady je speciální magnetický ventil vlastní konstrukce, který zabraňuje úniku konzervantu přes trysky, úkapu, a neklade téměř žádný odpor při průtoku.

Trysky:
Trysky dodané s aplikátorem se umísťují nad sběrač tak, aby pokryly celou plochu sběrače. Držáky trysek se dají tvarovat tak, aby se co nejvíce zjednodušila jejich montáž a mohli se umístit na více místech. Ke správné volbě trysky doporučujeme použít tabulku, kde je barevně znázorněno dávkování v závislosti na tlaku trysky.  

Montáž:
Celý systém Applisil MP10 je vhodný pro montáž na přední stěnu vozu.

Materiály ke stažení

Produktový leták

Applisil MP10 – Aplikátor pro sběrací vozy a velké balíkovací lisy
Stáhnout

Kompletní sada

Applisil MP10 – Aplikátor pro sběrací vozy a velké balíkovací lisy
Stáhnout